На 40-тиот ден се исполни пророштвото на премиерот Заев - ЛАЖГИ СО ОПАШКИ


3 копии

Преку Владата на лична сметка на Катица Јанева се префрлале пари во висина и до 600 евра, рече на прес-конференција портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски и ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Димче Арсовски на денешната прес конференција рече дека јавноста е сведок дека Зоран Заев преку Владата на лична сметка на Катица ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Зоран Заев класично си ја поткупувал Катица Јанева. Јавноста е сведок дека Зоран Заев преку Владата на лична сметка на Катица Јанева префрлале пари во висина и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зоран Заев го руинираше правниот систем и на секој можен начин преку уцени, закани и поткупувања вршат влијание врз правосудниот систем. Зоран Заев класично си ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Правосудниот систем во Република Македонија е руиниран од рекетари и политички властодржци кои наредуваат како да бидат затворани и решавани судските случаеви, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Правосудниот систем во Република Македонија е руиниран од рекетари и политички властодржци кои наредуваат како да бидат затварани и решавани судските случаеви. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

- Подоцна таа ми кажа дека бил навреден од сумата од 40.000-50.000 евра, била мала и потценувачка. Подоцна тој бараше нова средба. Дојде со препишан бизнис ...
сите 522 | | | веќе видена

Иако работата е завршена околу членот 11 од Законот за помилување, во емисијата „Вин Вин“ на Телма телевизија пратеникот Антонијо Милошоски истакна дека ...
сите 324 | | | веќе видена

Истражители, експерти, стручна и административна служба можеле да бидат дел од Специјалното јавно обвинителство, а за тоа одлучувала специјалната јавна ...
сите 87 | | | веќе видена

Претставници на актуелната владеачка партија во Грција сѐ почесто изјавуваат дека не се баш најсреќни со Преспанскиот договор и дека е штетен за Грција. Од ...
сите 329 | | | веќе видена

Во Скопје се одржa протестен Марш за чист воздух, преку кој граѓаните побараа ефикасност од надлежните институции во борбата со загадувањето на воздухот.На ...
сите 57 | | | веќе видена

Синоќа во 20,26 часот било пријавено дека во Битола, на улицата “Никола Тесла“ патничко моторно возило “БМВ“ со битолски регистарски ознаки управувано од ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На 40-тиот ден се исполни пророштвото на премиерот Заев - ЛАЖГИ СО ОПАШКИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: