Гошев: Oвој буџет нема приоритети

„Првите резултати од поканата на НАТО која ја добивме лани, рапидно пораснаа“, изјави претседателот на Владата, Зоран Заев во интервјуто за Шења. „Инвестиците ...
| | веќе видена | слични

Џебот на пензионерите подлабок за 700 денари. Повисоки плати за буџетарите. Расте минималната плата. Каде гази економијата, во популизам и клиентелизам или кон ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот во заминување, Зоран Заев има силни амбиции да има тотална власт врз правосудниот систем и тоа не го крие. Се чини дека карактерот и стекнувањето со ...
сите 190 | | | веќе видена

Од МВР и натаму не откриваат ништо, освен првичните информации за вооружениот напад во хотелот Александар Палас изминатиот викенд. Тројца маскирани лица со ...
сите 135 | | | веќе видена

Новинарот од Шри Ланка кој гласа за „Златната топка“ има навистина необичен избор кој се разликува од сите други. Останато „Франс фудбал“ има определено ...
сите 192 | | | веќе видена

ОВЕН Ќе настојувате да собирате нови искуства и ќе се обидете да ги вклопите во својот деловен план. Ќе поставувате нови прашање. Добро сте ја разбрале ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гошев: Oвој буџет нема приоритети

Од:
До кого (е-маил):
Порака: