Зекири: Ако не беа Албанците, СДСМ немаше да биде на власт


2 копии

При гостувањето на ТВ21, екс министерот за правда од ДУИ, денес актуелен градоначалник на Сарај, Блерим Беџети, изнесе серија обвинувања на адреса на Мухамед ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Сарај, Блерим Беџети во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21, рече дека Зекири како новинар побарал пари на црно од поранешиот ...
| | веќе видена | слични

Мухамед Зекири, потпретседател на СДСМ синоќа на Фејсбук објасни зошто ја одбил поканата да биде гостин во дебатна емисија со Блерим Беџети, поранешен министер ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Сарај и поранешен министер за правда Блерим Беџети синоќа во емисијата „Клик плус“ на ТВ21 упати јавно прашање за Мухамед Зекири од СДСМ – ...
| | веќе видена | слични

„Доколку би докажал само една од серијата клевети што ги искажал на моја адреса градоначалникот на Сарај и поранешен министер за правда Блерим Беџети во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 333 | | | веќе видена

Надлежностите околу гонењето на кривични дела кои се поврзани и произлегуваат од незаконското следење на комуникациите или предметите на СЈО се клучниот камен ...
сите 332 | | | веќе видена

Виена, 23. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Словенија ќе игра против Шпанија, а Норвешка против Хрватска за пласман во финалето и освојување на златото на европското ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зекири: Ако не беа Албанците, СДСМ немаше да биде на власт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: