Мицкоски: НЕ СМЕ СИТЕ ИСТИ


Ќе го почнам ова денешно обраќање, со еден цитат кој совршено се вклопува со денешните мигови „Времето е неподносливо тешко, проблемите надвиснале, но не ...
| | веќе видена | слични

На ниту еден факт кој претходно го споменав за енергетиката, власта нема одговор, освен неосновани квалификации. Кога не даваат простор за вистината, само ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лажна вест број 267 кажана од дувлото на СДСМ. Лажна вест: -1. Лага, СДСМ вели дека “во времето на Мицкоски како директор на ЕЛЕМ струјата поскапе за 100 ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на опозицијата, Христијан Мицкоски, денеска се огласи на Фејсбук и кажа дека СДСМ шири лажни вести. - 1. Лага, СДСМ вели дека "во времето на Мицкоски ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски со порака до владејачката партија дека нема лага која времето не ја демантира. Фејсбук статусот на Мицкоски го ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Што му зборувала Ана Камчева на нивните средби, за својот, како што рече, „сакан и ценет сопруг“, за својата свекрва, за сестрата на Камчев... Тоа беа дел од ...
сите 776 | | | веќе видена

Апсурдно е да разговараме за употреба на правото за употреба на мајчин јазик што ни е дадено од Господ, изјави пратеникот од ДУИ Артан Груби, во вечерашното ...
сите 309 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 279 | | | веќе видена

Портпаролот на Никола Груевски, Христијан Мицкоски призна дека ВМРО-ДПМНЕ има незаконски долг од 400.000 евра за кампањата на Сиљановска.  Прекршен е членот 71 ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: НЕ СМЕ СИТЕ ИСТИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: