Три лица физички нападнале сожител од Градско

На 23.11.2019 во 13.15 часот на ул.Кеј 13-ти Ноември, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Д.Р.(26) од Скопје, затоа што при извршен преглед ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 186 | | | веќе видена

Миистерството за надворешни работи (МНР) треба да ги штити македонските национални интереси каде едно време јас работев, а сега гледаме дека неколку дена се ...
сите 398 | | | веќе видена

Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три лица физички нападнале сожител од Градско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: