Се запали автобус на ЈСП во движење, возачот го изгаснал


2 копии

Пожар кој синоќа избил во угостителски објект во трговскиот центар ББИ во Сараево, бил изгаснат, а немало повредени лица. Причина за синоќешното избивање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Десет семејства во Петровец останаа без своите огништа, нивните куќи изгореле до темел. Додека чекале да пристигнат пожраникарите, изгорело сè што имале, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Обвинителката Вилма Рускоска не се сеќава дали ги погледнала снимките од безбедносните камери во домот на Бојан Јовановски алијас Боки 13, кои е логично да ја ...
сите 525 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 128 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 390 | | | веќе видена

Весникот „АБЦ“ известува дека Португалецот им се доверил на своите најблиски во приватниот живот околу тоа што мисли за одлуката да го напушти Реал Мадрид и да ...
сите 205 | | | веќе видена

Претставници на актуелната владеачка партија во Грција сѐ почесто изјавуваат дека не се баш најсреќни со Преспанскиот договор и дека е штетен за Грција. Од ...
сите 171 | | | веќе видена

Факт е дека ВМРО-ДПМНЕ има неподмирен долг од 400 илјади евра за претседателската кампања на Гордана Силјановска и затворена сметка од која долгот не може да ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се запали автобус на ЈСП во движење, возачот го изгаснал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: