Родени заводници: Хороскопски знаци на кои никој не може да им одолее

Припадниците на овие хороскопски знаци се заводници без конкуренција. Или сте еден од нив, или сте „паднале“ на нивниот шарм. Секому му годи малку невин флерт. ...
| | веќе видена | слични

Луѓето родени во овие хороскопски знаци се склони кон идеализирање на своите љубовни ситуации дури и тогаш кога тие ситуации се далеку од идеалното. Изреката ...
| | веќе видена | слични

Една од најлошите и најнепотребните грешки во животот на луѓето е кога дозволуваат поради врската и вљубеноста да останат без ниту еден пријател во животот. И ...
| | веќе видена | слични

Тие се свесни за своите квалитети и секогаш ја остваруваат посакуваната цел. Жените родени во знакот Лав во потполност го оправдуваат својот знак. За нив не ...
| | веќе видена | слични

Измина речиси цела од оваа календарска година, а наспроти сите очекувања и прогнози, вие се уште трагате по личноста за која ќе можете да кажете дека е вашата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Овен Работa: Очекувајте дека успешно ќе ги решите проблемите кои ги имате на ова поле. Хороскопот добро ви е поставен. Љубов: Лесно носите нова одлука на ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Не дозволувајте другите да манипулираат со вас. Дури и кога ви упатуваат комплименти, не заборавајте кои се критериумите на професионализмот. Пред вас е ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Месечината во Шкорпија им одговара на оние страствените типови од вашиот знак кои се подготвени да им се најдат на другите кои се во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Господине Симовски, како течат подготовките за пописот и дали по скоро 19 години ќе имаме успешно спроведена статистичка операција? Ќе почнам со одговор на ...
сите 453 | | | веќе видена

Во синоќешното интервју на БНТ, вицепремиерот на Бугарија и министер за одбрана, Красимир Каракачанов, повторно ја коментираше и темата Република Северна ...
сите 380 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател на ДИК, Александар Даштевски, кој како прв човек на Комисијата, доаѓа на предлог на ВМРО-ДПМНЕ, изјави дека е добро што се се ...
сите 224 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи изврши претреси во Охрид при што еден угостителски објект кој работел во 18 часот е затворен. Против сопственикот на ...
сите 370 | | | веќе видена

Пулмологот и специјалист по интерна медицина д-р Пјер Кори кој помагал во лечењето на ковид пациенти во неколку држави во САД апелира заболените од ковид-19 да ...
сите 183 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родени заводници: Хороскопски знаци на кои никој не може да им одолее

Од:
До кого (е-маил):
Порака: