Жените се чувствуваат најдобро во оваа доба: Еве кога имаат најголема желба за секс!

Истражувањето покажало дека жените во 34-та година се чувствуваат најмногу привлечно, но и дека средновечните жени имаат секс двојно помалку во споредба со ...
| | веќе видена | слични

Исреноста е темел на секоја добар вреска, но некои работи сепак подобро да ги задржите за себе. Жените за тоа се во принцип свесни, па вешто од своите партнери ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сите го сакаме и нè прави среќни, а од него понекогаш и се чувствуваме збунето бидејќи не знаеме дали ги правиме правилните работи. Да, зборуваме за сексот – ...
| | веќе видена | слични

“Ако сте оженет маж и го читате ова, постои голема шанса вашата сопруга да ве изневерува, а вистинската причина не е таа која би ја очекувале”, вели блогерката ...
| | веќе видена | слични

Кога станува збор за интимниот живот, повеќето парови се држат до проверени работи со некои повремени “излети“ во испробување нови пози. Иако можеби ви ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски остануваат на спротивната страна од интересите на граѓаните и државата, но нема да спречат одржување на попис согласно меѓународните ...
сите 545 | | | веќе видена

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 233 | | | веќе видена

Државната поддршка да се спроведува континуирано, да се дефинираат протоколи за работа на сите дејности и да се обезбеди директна, неповратна помош за ...
сите 238 | | | веќе видена

Американскиот претседател во заминување, Доналд Трамп, денеска нема да присуствува на инаугурацијата на Џо Бајден.Неговото отсуство ќе има влијание врз еден од ...
сите 382 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 134 | | | веќе видена

За најновата изјава на бугарската министерка за надворешни работи, Екатерина Захариева, Македонија да не се надевала на подобри работи по изборите во Бугарија, ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жените се чувствуваат најдобро во оваа доба: Еве кога имаат најголема желба за секс!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: