Четири хороскопски знаци кои секогаш претеруваат со трошење пари

Тие без постојано фрлаат пари на глупости . За нив финансиското планирање е навика на здодевните луѓе, па тие сè прават спонтано . Тие често влегуваат во минус ...
| | веќе видена | слични

Луѓето родени во овие хороскопски знаци се склони кон идеализирање на своите љубовни ситуации дури и тогаш кога тие ситуации се далеку од идеалното. Изреката ...
| | веќе видена | слични

Една од најлошите и најнепотребните грешки во животот на луѓето е кога дозволуваат поради врската и вљубеноста да останат без ниту еден пријател во животот. И ...
| | веќе видена | слични

Тие се свесни за своите квалитети и секогаш ја остваруваат посакуваната цел. Жените родени во знакот Лав во потполност го оправдуваат својот знак. За нив не ...
| | веќе видена | слични

Измина речиси цела од оваа календарска година, а наспроти сите очекувања и прогнози, вие се уште трагате по личноста за која ќе можете да кажете дека е вашата ...
| | веќе видена | слични

Овен Работa: Очекувајте дека успешно ќе ги решите проблемите кои ги имате на ова поле. Хороскопот добро ви е поставен. Љубов: Лесно носите нова одлука на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 118 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 384 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Четири хороскопски знаци кои секогаш претеруваат со трошење пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: