Го нарекуваат педофил, а тој тврди дека во љубовта сè е дозволено: Сите се шокирани од овој пар (ФОТО)


Лизи Риквуд има 22 години, додека нејзиниот сопруг Лесли има 63 години. Многумина ја осудуваат нивната врска и го нарекуваат педофил. Сепак, тие се сакаат, без ...
| | веќе видена | слични

Живееме во свет во кој луѓето, за жал, сè помалку покажуваат емпатија кон другите. Богатите стануваат сè побогати, додека сиромашните едвај спојуваат крај со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Жена која очувот ја киднапирал кога имала 12. години, ја одвел во Мексико и ја силувал 19. години раскажала за емисијата на Д-р Оз дополнителни детали за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Кога одлучила да му испрати порака на еден од најславните актери на денешницата , Моника Кутиерз не очекувала дека тој навистина ќе ѝ одговори . Ештон Качер не ...
| | веќе видена | слични

Кога одлучила да му прати порака на еден од најславните актери на денешницата, Моника Гутиерез, не очекувала дека ќе добие одговор.Ештон Качер не само што и ...
| | веќе видена | слични

Актерскиот пар Ештон Качер и Мила Кунис веруваат во напорната работа и поради тоа не планираат на своите деца да им остават никакво наследство. Ештон и Мила ...
| | веќе видена | слични

Мајката Иларни Кларк имала проблем кој го решила на необичен начин. Нејзиниот 14-месечен син Хари не можел да спие без да ја допре нејзината коса, а кога ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вицепремиерот и министер за политички систем Артан Груби во вчерашното гостување на ТВ21 рече функционерите на ДУИ заслужиле да бидат казнети за неносење маски ...
сите 232 | | | веќе видена

Додека Скопје не се согласи на барањата на бугарската страна, Софија нема да може да го поддржи почетокот на преговорите за пристапување на Македонија во ЕУ, ...
сите 366 | | | веќе видена

Групата за теорија на заговор позната како QAnon ја зголеми популарноста во последните месеци. Таа се прошири од таблите за пораки до мејнстрим платформите и ...
сите 143 | | | веќе видена

Се намалува притисокот на водотеците во Кумановско и општина Старо Нагоричане, но нивоата на Пчиња и Крива река сè уште се на високо ниво, проценија денеска ...
сите 191 | | | веќе видена

„Наводно имало вооружени групи кои се подготвуваат на 20 јануари да дојдат во Вашингтон на инаугурацијата на Бајден, но се најавуваат 15.000 полицајци, верувам ...
сите 49 | | | веќе видена

Во зима кога патиштата се подмрзнати или врне снег, се почесто се случуваат сообраќајни несреќи, а често тоа е случај по руралните патишта на кои видливоста е ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го нарекуваат педофил, а тој тврди дека во љубовта сè е дозволено: Сите се шокирани од овој пар (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: