Нема да поверувате зошто Липи ја напушти Кина!

Во репрезентацијата на „фуријата“ се случуваше вистински циркус, и со такви наслови во Шпанија одекна веста дека на кормилото на оваа репрезентација се враќа ...
| | веќе видена | слични

Неколку денови откако доби отказ од местото селектор на Шпанија, секако контроверзен отказ, Роберто Морено проговори…„Зошто Енрике не ме сака во стручниот ...
| | веќе видена | слични

Роберт Морено не сака да ја каже целата приказна и да креира контроверзија, стратегот одби да им открие на новинарите зошто нема да продолжи со „фуријата" како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанската фудаблска федерација предизвика голем потрес на Пиринеите во изминативе два дена, откако веднаш по последниот натпревар со Романија во квалификациите ...
| | веќе видена | слични

Роберт Морено имаше краток разговор со медиумите од Шпанија кои се обидоа да извадат информација плус од стратегот, но тој одби да креира контроверзија и само ...
| | веќе видена | слични

Роберто Морено пред неколку дена доби отказ на клупата на репрезентацијата на Шпанија. Иако на Морено одлично му одеше на клупата на „Црвената Фурија“ сојузот ...
| | веќе видена | слични

Доцна вечерва, Роберт Морено испрати соопштение со кое се збогува од репрезентацијата на Шпанија, младиот стратег и покрај болниот начин на кој замина, реши да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Што му зборувала Ана Камчева на нивните средби, за својот, како што рече, „сакан и ценет сопруг“, за својата свекрва, за сестрата на Камчев... Тоа беа дел од ...
сите 775 | | | веќе видена

Апсурдно е да разговараме за употреба на правото за употреба на мајчин јазик што ни е дадено од Господ, изјави пратеникот од ДУИ Артан Груби, во вечерашното ...
сите 310 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 279 | | | веќе видена

Портпаролот на Никола Груевски, Христијан Мицкоски призна дека ВМРО-ДПМНЕ има незаконски долг од 400.000 евра за кампањата на Сиљановска.  Прекршен е членот 71 ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нема да поверувате зошто Липи ја напушти Кина!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: