Дознала дека сопругот ја изневерува па решила да му врати на ваков начин (ФОТО)

После породувањето, оваа мајка имала 120 килограми, па наместо сопругот да ја поддржи и да и помогне, тој почнал да ја изневерува со колешката. Не само дека ја ...
| | веќе видена | слични

Млада жена од Косово починала само четири дена по свадбата поради обилно крварење после с*кс. Случајот ја разбранува косовската јавност, зашто нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Педре Фитон починала од рак во 2013 година, а пет години подоцна е откриена нејзината финта која му ја направила на сопругот. Едно од последните барања на оваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Апелациониот суд во Косово го врати на почеток судењето за смртта на Антигона Морина, која почина четири дена по свадбата со Хилми Зена. Случајот за несреќата ...
| | веќе видена | слични

Швеѓанец е осуден на 18 месеци казна затвор, за убиство на својата тешко болна сопруга, на која и дал смртоносна доза морфиум. Судот во Аргенманленд, околу 450 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Инцест помеѓу мајка и син завршил како случај во Општинскиот суд во Чаковец, Хрватска. Како што пренесува“Вечерњи Лист“, 38-годишната мајка и нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Лејн Пирс (55) работи во перална за облека и е мајка на три деца, а неодамна најверојатно го имала најсреќниот ден во својот живот. Британскиот „The Sun“, ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Опозицијата не се консултира за ниту едно битно прашање, тука е прашањето за Бугарија, прашањето за образовните реформи и итн. Нема прашање кое што ја тангира ...
сите 602 | | | веќе видена

Американскиот сојузен судија Дру Типтон привремено го блокира обидот на претседателот Џо Бајден привремено да ја стопира депортацијата на имигрантите од САД. ...
сите 209 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

Текот на наставата во второто полугодие и реформските процеси во образованието беше тема на разговорот со Здружението на директори од основни и средни ...
сите 503 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 216 | | | веќе видена

Опозициските партии во Македонија велат дека доцнењето во процесот на снабдување со вакцини ја покажува неспособноста на владините преставници.„Сметам дека ние ...
сите 387 | | | веќе видена

Од последниот онлајн состанок на македонско-бугарската историска комисија, која беше во нецелосен состав, одржан на 22 јануари, прво произлезе соопштение дека ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дознала дека сопругот ја изневерува па решила да му врати на ваков начин (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: