Нови проблеми за Хамес Родригез

Напаѓачот на Реал Мадрид Лукас Васкез со недели нема да може да настапи, откако го скршил прстот на ногата за време на тренинг во теретана. Васкез на бизарен ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид во следните неколку меча нема да може да смета на Лукас Васкес, кој заработи бизарна повреда. Офанзивниот играч на Кралскиот клуб сам се повреди и ...
| | веќе видена | слични

Крајот на квалификациите на Европското првенство значи и враќање на секојдневната рутина за фудбалерите во нивните клубови, но пред да се одиграат натпреварите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 120 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 385 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови проблеми за Хамес Родригез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: