4 жени во хороскопот кои имаат моќ секој губитник да го претворат во Супермен

 Некои жени имаат толку голема моќ, да можат од секого да направат нешто повеќе – кои жени во хороскопот зрачат со мотивација и поддршка? Колку и да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тие се важни, свесни за своите квалитети и не допуштаат ниту стравот, ниту застарените стереотипи да ги спречат во остварувањето на целите. Жените родени во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Американските безбедносни служби во моментов испитуваат голем број закани упатени кон конгресмените пред најавеното продолжение на расправата во Сенатот за ...
сите 259 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Министерството за образование и наука има законска обврска да им обезбеди право на полагање државна матура на учениците, посебно на оние кои сакаат да ...
сите 248 | | | веќе видена

Во очекување на потписот на указот на Законот за попис од претседателот на државата Стево Пендаровски, лидерите на владејачките партии пред јавноста ја ...
сите 90 | | | веќе видена

Зошто наместо Владата, викендов членовите на македонскиот дел од заедничката македонско-бугарска комисија за прашања од историјата и за учебниците беа ...
сите 168 | | | веќе видена

Поранешната портпаролка на Белата куќа, Сара Сандерс денеска ќе ги објави плановите за нејзината кандидатура за гувернерка на Арканзас, изјави официјален ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

4 жени во хороскопот кои имаат моќ секој губитник да го претворат во Супермен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: