8 работи за кои зрелите жени никогаш не се грижат

Живееме во свет во кој луѓето, за жал, сè помалку покажуваат емпатија кон другите. Богатите стануваат сè побогати, додека сиромашните едвај спојуваат крај со ...
| | веќе видена | слични

Мајката Иларни Кларк имала проблем кој го решила на необичен начин. Нејзиниот 14-месечен син Хари не можел да спие без да ја допре нејзината коса, а кога ...
| | веќе видена | слични

Лизи Риквуд има 22 години, додека нејзиниот сопруг Лесли има 63 години. Многумина ја осудуваат нивната врска и го нарекуваат педофил. Сепак, тие се сакаат, без ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 273 | | | веќе видена

Надлежностите околу гонењето на кривични дела кои се поврзани и произлегуваат од незаконското следење на комуникациите или предметите на СЈО се клучниот камен ...
сите 333 | | | веќе видена

Европската ракометна федерација (ЕХФ) објави дека македонските судии Славе Николов и Ѓорѓи Начевски ќе го судат финалето на Европското првенство. За Николов и ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

8 работи за кои зрелите жени никогаш не се грижат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: