Како се одразува недостигот на секс кај жените?

 Околу 46 милиони луѓе ширум светот страдаат од биполарно нарушување. Биполарноста има влијание врз енергијата на луѓето, нивното расположение, социјалните ...
| | веќе видена | слични

Филмот „Џокер“ е глобален феномен, а откако се смири воодушевувањето од глумата на Феникс и целокупната кинематографија, време е да се разговара и за основниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Зоран Заев далеку од очите на македонската јавност, смени член на историската комисија со Бугарија. Воедно, министер од владата на Бојко Борисов јавно соопшти ...
сите 598 | | | веќе видена

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 233 | | | веќе видена

Белата куќа, каде што живее претседателот на САД, денес ќе добие нов станар, бидејќи по инаугурацијата, Џо Бајден официјално ќе стане човекот што ќе ја води ...
сите 163 | | | веќе видена

Одбојкарската репрезентација на Македонија ќе игра на ново Европско првенство откако заедно со Турција обезбеди место на турнирот одигран во Скопје. Два потега ...
сите 134 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 314 пациенти позитивен и суспектен на коронвирусот. По ...
сите 453 | | | веќе видена

За најновата изјава на бугарската министерка за надворешни работи, Екатерина Захариева, Македонија да не се надевала на подобри работи по изборите во Бугарија, ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како се одразува недостигот на секс кај жените?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: