Пронајден штитеник кој избегал од „Ранка Милановиќ“

2 копии

Во гаража e претепан 31-годишниот Илија Тозија, поранешен управител во фирмите поврзани со Сашо Мијалков. Ноќеска во гаража во Скопје го нападнале три ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Рано утринава во 04: 50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на магистралниот пат Скопје - Граничен премин „Блаце“ две лица со заканa одзеле пари ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Триесетиедногодишниот Илија Тозија, поранешен управител во фирмите поврзани со ексдиректорот на УБК, Сашо Мијалков, утринава во околу 02:30 часот во МВР ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 281 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 142 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајден штитеник кој избегал од „Ранка Милановиќ“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: