Фиорентина и Зенит го „запалија“ интернетот со Ибрахимовиќ

6 копии

Милан и Златан Ибрахимовиќ се во интензивни преговири за враќање на Швеѓанецот во Милано, дали ќе има договор ќе се знае на почетокот од декември. Милан му ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Златан Ибрахимовиќ во свој стил ги „поздрави“ Американците во својата проштална порака по завршувањето на договорот со Лос Анџелес Галакси, па така во денови ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Позната е понудата од Милан до Златан Ибрахимовиќ, сега топката е кај шведскиот фудбалер кој треба да одлучи дали ќе ја прифати. Златан Ибрахимовиќ го бира ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

– На основа на работни групи ќе се разгледаат сите модалитети како да се имплементира препораката на Венецијанската комисија за Законот за употреба на ...
сите 366 | | | веќе видена

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 411 | | | веќе видена

По победата на Конзервативната партија на Борис Џонсон на изборите, таа ја опиша едногодишната временска рамка за постигнување пост Брегзит договор со Велика ...
сите 201 | | | веќе видена

Пронајдени се телата на уште шест жртви од ерупцијата на вулканот на Белиот остров во Нов Зеланд. Специјалните единици на војската поминале четири часа на ...
сите 129 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 125 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фиорентина и Зенит го „запалија“ интернетот со Ибрахимовиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: