Манчестер сити поднесе тужба против судијата Мајкл Оливер

2 копии
2 копии

Манчестер сити по секоја цена сака да го задржи Рахим Стерлинг, кој е еден од главните играчи во тимот. Управата на актуелниот англиски првак не остава ништо ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити е подготвен да ги отвори преговорите со Рахим Стерлинг за нов договор. Откако минаа точно 12 месеци од последното продолжение на договорот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Селекторот на Косово, Бернар Шалан, се пошегува како неговиот тим би можел да го запре напаѓачот на Англија, Рахим Стерлинг, во квалификацискиот натпревар за ...
| | веќе видена | слични

Селекцијата на Англија со поигра со Црна Гора со убедливи 7-0 во вчерашниот меч од квалификациите за пласман на Европското првенство, меѓугоа настапот и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селекторот на репрезентацијата на Англија, Герет Саутгејт не го криеше разочарувањето по вчерашниот натпревар со Црна Гора и убедливата победа од 7:0. „Гордиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Русија уапси двајца соработници на затворениот критичар на Кремљ, Алексеј Навални и се закани дека ќе ги тужи другите заради повикување преку интернет да се ...
сите 219 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 301 | | | веќе видена

Првиот вицепремиер и министер за политички системи, Артан Груби од ДУИ, не сака да го коментира судскиот процес „Монструм“, но тврди дека единствен пат кога ...
сите 112 | | | веќе видена

Лука Јовиќ ја одбил можноста да се пресели во Милан, Србинот се плашел дека ќе му ја грее клупата на Златан Ибрахимовиќ. Италија Лука Јовиќ минатата недела го ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер сити поднесе тужба против судијата Мајкл Оливер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: