Мицкоски: Заев го чека пораз и одговорност за криминалот


6 копии

На самитот на Европската народна партија во Загреб се случи целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Не само што се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Ниту едно бледо соопштение од скапцениот дворец нема да го покрие дебаклот на лажниот патриотизам на Христијан Мицкоски на самитот на ЕПП во Загреб“, ...
| | веќе видена | слични

Бугарскиот премиер Борисов објави видео од вчерашната средба со Мицкоски на која инсистира да добие поддршка од најголемата опозициска партија за договорот за ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска истакна дека на средбата со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од него добил уверување дека ...
| | веќе видена | слични

Во утрешниот број на изданието на „Слободен печат“ читајте за средбата на лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски со бугарскиот премиер Бојко ...
| | веќе видена | слични

Во јавно испрашување за време на состанокот на европските народни партии во Загреб бугарскиот премиер Бојко Борисов прво го праша Христијан Мицкоски дали ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не престануваат реакциите по видеото на бугарскиот премиер Бојко Борисов со раководството на ВМРО-ДПМНЕ. Вчерашната средба на Мицковски со бугарскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 811 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 409 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 166 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 151 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Заев го чека пораз и одговорност за криминалот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: