Гедбан: Со помош на фановите можеме до титулата

2 копии

Минатогодишниот дерби натпревар меѓу Кјелце и Вардар кој се одигра во Полска донесе многу тензија на теренот и дури две исклучувања на теренот, но исто така и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Утре македонскиот и европски шампион Вардар ќе игра на гости против Кјелце во рамките од Лигата на шампионите. Овој натпревар е важен и за двата тима. ...
| | веќе видена | слични

По поразот кај Полска претходното коло, избраниците на Игор Ангеловски влегуваат во нова интернационална пауза каде во следните неколку денови ќе ги финишираат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, на крајот на оваа или на почетокот на следната недела најавува старт на собирањето на потписи против Законот за ...
сите 589 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 171 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Иванка Василевска, во вечерашното издание на дебатната емисија „Јади Бурек“ на ТВ Сонце зборуваше за историските прашања во однос ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гедбан: Со помош на фановите можеме до титулата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: