Златан се прости од Галакси: Дојдов, видов, освоив….

Жозе Мурињо го одбра Тотенхем и ги разочара сите во Осогово, клубот од Кочани стана „славен“ на Твитер со понудата за Мурињо кога минатата година остана без ...
| | веќе видена | слични

Можеби мислевте дека не постои некој кој ќе може да го скроти Златан Ибрахимовиќ, но се чини дека овој фудбалер има слаба точка, а тоа е неговата сопруга. И ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бразилецот Тиаго Силва во своето последно интервју обелоденил какво влијание имал врз трансферот на Златан Ибрахимовиќ во ПСЖ пред неколку години. Ибра и Силва ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите дефанзивци на денешницата, капитенот на ПСЖ Тијаго Силва, во интервју за „Франс фудбал“ откри како тој влијаел врз одлуката на Златан ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ делува многу егоцентрично и доминантно особено на терен кон своите ривали, но надвор од него тој е предаден само на една жена - Хелена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во голема мерка вицепремиерот Бујар Османи беше во право кога изјави дека Венецијанската комисија не е супермаркет па од нејзиниот извештај за Законот за ...
сите 288 | | | веќе видена

Вицепремиерот Бујар Османи истакна дека препораките од Венецијанската комисија ќе се применат , со забелешка дека ќе се води сметка неговата имплементација да ...
сите 93 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“.Министерот за ...
сите 162 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 72 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 146 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златан се прости од Галакси: Дојдов, видов, освоив….

Од:
До кого (е-маил):
Порака: