Манчестер Сити со писмо се жали за три судиски грешки на мечот со Ливерпул

Манчестер Сити уште не може да се помири со поразот од Ливерпул, а за загубениот меч прстот е вперен во судијата Мајкл Оливер. Англија Манчестер Сити му ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер сити по секоја цена сака да го задржи Рахим Стерлинг, кој е еден од главните играчи во тимот. Управата на актуелниот англиски првак не остава ништо ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити е подготвен да ги отвори преговорите со Рахим Стерлинг за нов договор. Откако минаа точно 12 месеци од последното продолжение на договорот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Селекторот на Косово, Бернар Шалан, се пошегува како неговиот тим би можел да го запре напаѓачот на Англија, Рахим Стерлинг, во квалификацискиот натпревар за ...
| | веќе видена | слични

Селекцијата на Англија со поигра со Црна Гора со убедливи 7-0 во вчерашниот меч од квалификациите за пласман на Европското првенство, меѓугоа настапот и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селекторот на репрезентацијата на Англија, Герет Саутгејт не го криеше разочарувањето по вчерашниот натпревар со Црна Гора и убедливата победа од 7:0. „Гордиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште неизгласан Законот за попис во собранието опозицијата во предупредувачка акција за собирање на он лајн потписи за негово повлекување, но и најава за ...
сите 420 | | | веќе видена

Глумецот и шоумен Игор Џамбазов во свој стил им даде поддршка на ракометарите, откако денеска го победија Чиле и се пласираа во втората фаза на СП во Египет. ...
сите 384 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 164 | | | веќе видена

Идентитетот, јазикот и историјата не смеат да бидат предмет на преговори. Доколку Бугарија инсистира да преговара на оваа тема, тоа значи дека содржината на ...
сите 161 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 160 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Сити со писмо се жали за три судиски грешки на мечот со Ливерпул

Од:
До кого (е-маил):
Порака: