Mеган Маркл повторно ја изнервира Кралицата Елизабета

Откако во интервју за Би-би-си се обидел да се извлече од обвиненијата за секс со малолетнички и пријателство со осудениот педофил Џефри Епстајн, британскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Војвотката од Сасекс Меган Маркл (38) се уште чека британско државјанство иако се пријавила пред две години . Барањето го предала недолго откако се верила за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Принцот Хари и Меган Маркл му го честитаа 71. роденден на принцот Чарлс преку социјалните мрежи со досега необјавена фотографија од крштевката на нивниот син ...
| | веќе видена | слични

Кралскиот пар, принцот Хари и Меган Маркл, 71-от роденден на принцот Чарлс му го честитале со досега невидена фотографија од крштевката на синот Арчи. ...
| | веќе видена | слични

Објавувани се приватни писма на војвотката од Сасекс Меган Меркл, но принцот Хари одлучил на таквата пракса да и застане на пат.Принцот Хри решил да преземе се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 327 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 106 | | | веќе видена

Новозеландската полиција денеска соопшти дека едно лице кое било повредено во ерупцијата на вулканот на белиот остров, починало во болницата во Окланд, со што ...
сите 67 | | | веќе видена

Портпаролот на Никола Груевски, Христијан Мицкоски призна дека ВМРО-ДПМНЕ има незаконски долг од 400.000 евра за кампањата на Сиљановска.  Прекршен е членот 71 ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Mеган Маркл повторно ја изнервира Кралицата Елизабета

Од:
До кого (е-маил):
Порака: