Откриена е причината зошто Клоп го отфрли Јунајтед и го прифати Ливерпул

3 копии

Фудбалскиот клуб Ливерпул подели над 5.000 летоци во предградието на Ливерпул, Енфилд, со повик да учествуваат во дискусиите за проширување на стадионот на ...
| | веќе видена | слични

Еден од легендарните стадиони во Европа, „Енфилд роуд“ во Ливерпул треба да добие проширување. Според најавите, во Ливерпул веќе се зборува за зголемување на ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп важи за еден од најдобрите менаџери на денешницата, меѓутоа и тој има стадион на кој не сака да гостува. Можеби за некои е изненадување, меѓутоа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Со Одлуката на Законодавно-правната комисија веќе се утврдува дека кога Ѓорге Иванов ги носел одлуките за помилување, немал правен основ да го прави тоа, ако ...
сите 656 | | | веќе видена

Само еден ден пред сведочењето на бизнисменот Орце Камчев во случајот „Рекет“, утринава полицијата влезе во неколку негови фирми. Причината за упадот е наводен ...
сите 306 | | | веќе видена

Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Орце Ѓорѓиевски јавно му се обрати на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски. Неговото обраќање го пренесуваме во ...
сите 93 | | | веќе видена

Во Скопје се одржa протестен Марш за чист воздух, преку кој граѓаните побараа ефикасност од надлежните институции во борбата со загадувањето на воздухот.На ...
сите 57 | | | веќе видена

Апелациониот суд ја отфрли жалбата за притворот на првообвинетиот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски. Судот денеска постапил по жалбата на јовановски против ...
сите 189 | | | веќе видена

Синоќа во 20,26 часот било пријавено дека во Битола, на улицата “Никола Тесла“ патничко моторно возило “БМВ“ со битолски регистарски ознаки управувано од ...
сите 105 | | | веќе видена

На прашањето за  коментар за влегувањето на полицијата во фирмите на Орце Камчев, Мицкоски со одговор. ,,Партијата нема должничко доверителски односи со ...
сите 155 | | | веќе видена

Тие се вистинските луѓе кои ги повикувате кога нешто ќе ви се случи во животот бидејќи знаете дека ќе бидат среќни поради вас и дека нема да го намалуваат ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриена е причината зошто Клоп го отфрли Јунајтед и го прифати Ливерпул

Од:
До кого (е-маил):
Порака: