Де Јонг: Подобар од Бускетс и Артур? Сакам кога…

Поранешниот холандски фудбалер Патрик Клајверт изјави пред неколку дека Матијас Де Лихт се кае што го избрал Јувентус пред Барселона. Во морето понуди 20 ...
| | веќе видена | слични

Барселона и понатаму е еден од клубовите кој се поврзува со ангажман на Нејмар од Пари Сен Жермен, трансфер кој ако се реализира ќе значи кам-бек на напаѓачот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Авантурата на Антoан Гризман во Барселона може да биде во криза во моментов. Францускиот напаѓач, летово од Атлетико Мадрид се пресели во Барселона, тој ...
| | веќе видена | слични

Патрик Клајверт одработи интересно интервју за најпознатите и најтиражните каталонски весници „Спорт“ и „Мундо Депортиво“, паралелно говорејќи за сите ...
| | веќе видена | слични

Нема тајна дека големото засилување на Барселона летово Антоан Гризман не може да се пронајде во редовите на каталонскиот гигант особено поради фактот дека е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 189 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 426 | | | веќе видена

Микроневерството не е доволно важно ниту големо за да се нарече неверство, но сепак претставува непочитување кон партнерот и показател дека во врската не е сè ...
сите 124 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски смета дека во очи на влезот на НАТО, можеме да бидеме предмет на кампањата на политичка пропаганда, или на „фејк њуз“. – Дали ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Де Јонг: Подобар од Бускетс и Артур? Сакам кога…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: