Во ПСЖ донеле одлука: Ќе го одврзат ќесето за Икарди


Сопругата на Маури Икарди, Ванда Нара продолжува да го привлекува вниманието на медиумите, а со последниот настап отиде и чекор понатаму. Во последно време во ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот напаѓач на Интер и член на славната генерација која ја освои тројната круна, Диего Милито даде свој коментар за заминувањето на Мауро Икарди во ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди (26) одлично игра на позајмица во ПСЖ, па францускиот првак одлучи да го откупи неговиот договор од Интер, пишуваат бројни ...
| | веќе видена | слични

26 годишниот напаѓач на одличен начин се адаптираше во француската престолнина, го „пресели“ Единсон Кавани на клупата за резерви, а веќе ги освои симпатиите ...
| | веќе видена | слични

Мауро Икарди оваа сезона игра како позајмен играч во ПСЖ. Аргентинскиот напаѓач одлично игра во Париз. Тој постигна девет гола на десет натпревари и клубот е ...
| | веќе видена | слични

Останато

На основа на работни групи ќе се разгледаат сите модалитети како да се имплементира препораката на Венецијанската комисија за Законот за употреба на јазиците, ...
сите 341 | | | веќе видена

Бизнисменот Орце Камчев, кој се јавува како главен сведок во случајот „Рекет“, потврдува дека негов е гласот што се слуша на аудио-снимките кои се појавија во ...
сите 546 | | | веќе видена

Британскиот премиер Борис Џонсон се сретна со кралицата Елизабета Втора и формално побара да формира влада во нејзино име.Џонсон помина повеќе од половина час ...
сите 157 | | | веќе видена

Пронајдени се телата на уште шест жртви од ерупцијата на вулканот на Белиот остров во Нов Зеланд. Специјалните единици на војската поминале четири часа на ...
сите 129 | | | веќе видена

Ту мач. Ова е премногу од кого и да е. Да се поднесат 5.000 амандмани е навистина премногу. Ние во наредниот период ќе ја разгледаме коалицијата со ДУИ. Ова е ...
сите 129 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во ПСЖ донеле одлука: Ќе го одврзат ќесето за Икарди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: