Реал ги урива сите рекорди – 400 милиони евра за Мбапе

Според пишувањата на ЕСПН, Един Џеко од Рома е ново име на листата со желби на Манчестер јунајтед, „ѓаволите" сакаат во јануари да ангажираат докажат ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на ЕСПН, Манчестер јунајтед има ново име на листата со желби за зимскиот преоден рок, „ѓаволите“ размислуваат за ангажман на Един Џеко од ...
| | веќе видена | слични

Настапите за Јувентус на Кристијано Роналдо би можела да завршат наскоро. Според она што го пренесува „eldesmarque.com“, португалската ѕвезда е всушност во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Само еден ден пред сведочењето на бизнисменот Орце Камчев во случајот „Рекет“, утринава полицијата влезе во неколку негови фирми. Причината за упадот е наводен ...
сите 456 | | | веќе видена

Таа тоа го образложи со оглед на тоа дека имаме поделба на власта на законодавна, извршна и судска, а  уставниот суд е надвор од оваа поделба, односно тој е ...
сите 396 | | | веќе видена

Не успеа планот на ВМРО-ДПМНЕ да ја врати аболицијата на Ѓорге Иванов и со тоа да ги спаси криминалците од своите редови. Барањето за автентично толкување на ...
сите 287 | | | веќе видена

Во Скопје се одржa протестен Марш за чист воздух, преку кој граѓаните побараа ефикасност од надлежните институции во борбата со загадувањето на воздухот.На ...
сите 56 | | | веќе видена

2019 треба да биде последна година кога сите други ги ставете пред себеси, а следната година треба да биде првата кога себеси ќе почнете да се гледате како ...
сите 123 | | | веќе видена

Синоќа во 20,26 часот било пријавено дека во Битола, на улицата “Никола Тесла“ патничко моторно возило “БМВ“ со битолски регистарски ознаки управувано од ...
сите 120 | | | веќе видена

На прашањето за  коментар за влегувањето на полицијата во фирмите на Орце Камчев, Мицкоски со одговор. ,,Партијата нема должничко доверителски односи со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во интервју за магазинот „ГО“, Златан Ибрахимовиќ имаше остри зборови кон Кристијано Роналдо. Италија Запрашан дали со враќањето во Серија А ќе го види ...
сите 204 | | | веќе видена

Пендаровски, како што инфомираат од претседателскиот кабинет,  ќе има обраќање на конференцијата „Балкански дијалози“ на тема „Проширување на ЕУ – неисполнето ...
сите 285 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал ги урива сите рекорди – 400 милиони евра за Мбапе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: