Јадам ЕДНАШ НА 2-3 ДЕНА, платата ми е САМО 47 ЕВРА - Потресен статус на професорката Јасмина кој ќе ве остави без зборови

„Првиот оброк ќе го имам вечерва после 2 дена. Иако гладувам затоа што платата ми е 47 евра, јас редовно ги извршувам своите должности дури и тие на „Фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Како и сите деца од нејзината генерација, и таа едвај чекала во недела да гледа „Отпишани“. Го обожавала Проле и не можела да претпостави дека еден ден ќе има ...
| | веќе видена | слични

Познатиот актер Џејмс ван дер Бик, на публиката најмногу ѝ е познат по улогата во хит тинејџерската серија “Dawson's Creek“, а во емисијата “Танц со ѕвездите“ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повторното, овој пат политичко актуализирање на прашањето за изградба на железничката пруга Скопје – Софија, по најавата на македонската влада за продажба, ...
сите 470 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 131 | | | веќе видена

Потпретседателот на САД Мајкл Пенс ѝ телефонирал на својата наследничка Камала Харис и ѝ честитал за назначувањето на позицијата, според две лица запознати со ...
сите 466 | | | веќе видена

Повеќе од илјада матични лекари не можеа да учествуваат во онлајн дискусијата до докторот Дејан Докиќ, поврзана со лекот Ивермектин. За ова на социјалните ...
сите 179 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не го организираше собранискиот упад на 27 април. Ова го сведочеа уште тројца поранешни градоначалници од времето на Никола Груевски. Ивица Конески, ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јадам ЕДНАШ НА 2-3 ДЕНА, платата ми е САМО 47 ЕВРА - Потресен статус на професорката Јасмина кој ќе ве остави без зборови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: