Сопругот ја врзал со ланци - Индира ги изненади сите на Инстаграм со новата фотографија


Хрватската пејачка Индира Левак објави фотографија на која рацете ѝ се врзани со ланци, а објаснила и зошто е тоа така. Некогашната членка на групата ...
| | веќе видена | слични

Славната манекенка Кара Делевињ е позната по нејзината навика и опсесија да експериментира со модните стилови, но и со имиџот и фризурите. Иако е најпозната ...
| | веќе видена | слични

Кристина која во регионот стана позната откако беше забележана како продава мандарини на тезга во Хрватск, па по тоа го доби и надимакот Кристина мандарина на ...
| | веќе видена | слични

Мајкл Бабл е познат по неверојатно убавиот глас и прекрасните сценски настапи. Но, во последните години канадскиот пејач се повлече од сцената за да му посвети ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Софија Ричи, манекенка и ќерка на популарниот пејач Лионел Ричи, на својот Инстаграм објави фотографии во костим за капење и ја разбуди фантазијата на шесте ...
| | веќе видена | слични

Нејзините удари се еднакво брзи и разорни кога ќе почне да „ровари“ со нив по зададената цел. Крши врати и дрва без никаков проблем. Се вика Евника Саадвакас и ...
| | веќе видена | слични

Славниот холивудски актер Кристијан Бејл, кој во три продолженија од франшизата за Бетмен го глумеше супер-херојот, ја откри причината зошто повеќе не сака да ...
| | веќе видена | слични

 Јан Бланко е 24-годишен 3Д артист од Бразил, и тој е уметник кој не се плаши да го искористи хоророт во неговите дела. Јан ги трансформира најпознатите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новите аудио разговори кои денеска беа објавени на „Јутуб“ на кои се слуша како глас кој наликува на бизнисменот Орце Камчев не се во доказите за ...
сите 683 | | | веќе видена

Полицијата уапсила десет лица утринава на повеќе локации во Ѓорче Петров, Арачиново, Грчец, Чаир, Визбегово, Бардовци, Студеничани и Центар, а дел од уапсените ...
сите 174 | | | веќе видена

Иако работата е завршена околу членот 11 од Законот за помилување, во емисијата „Вин Вин“ на Телма телевизија пратеникот Антонијо Милошоски истакна дека ...
сите 289 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 228 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев најави ревидирање на Законот за јазици во согласност со забелешките на Венецијанската комисија. „Законот за јазици ќе биде ревидиран, а ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругот ја врзал со ланци - Индира ги изненади сите на Инстаграм со новата фотографија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: