Поради една особина паровите најчесто раскинуваат

Јелена Розга од ова изминатово лето ужива во љубовта со 12 години помладиот белграѓанец за кој не сака да зборува во јавноста, но како што наведува со него е ...
| | веќе видена | слични

Јасмина Јовчевска, психолог Првата љубов е нешто прекрасно и посебно чувство на заљубеност, нежност, бакнежи и романтика. За неа ни зборува и психоаналитичарот ...
| | веќе видена | слични

“Ако сте оженет маж и го читате ова, постои голема шанса вашата сопруга да ве изневерува, а вистинската причина не е таа која би ја очекувале”, вели блогерката ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањето на српските медиуми, Јелена Розга од летоска ужива во љубовта со 12 години помладиот белграѓанец, за кого не сака да зборува во јавност. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Измените на Законот за јазици кои ги најавија од опозициската ВМРО - ДПМНЕ се усште се на работа во стручните партиски тимови, но пратеникот Драган Данев ...
сите 249 | | | веќе видена

Тој беше единствениот за кој ЈО бараше притвор, но Судија на претходна постапка на лицето му  определил само мерки на претпазливост, информираат од ОЈО и ...
сите 121 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 338 | | | веќе видена

Аферата со уништување на инсулин покажува дека се фатени живи во сомнеж за постоење на криминал. Документите несомнено покажуваат дека уништен е инсулин со ...
сите 102 | | | веќе видена

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос има предлог да има две „Златни топки“, за едната да се борат Роналдо и Меси, а за другата сите останати. Останато ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради една особина паровите најчесто раскинуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: