Павле Богоевски: Во 2016 најавивме неостварливи цели (ВИДЕО)


Поранешниот градоначалник на Скопје, Коце Трајановски во дуелот со сегашниот градоначланик Петре Шилегов, кој се емитува на Канал 5 Телевизија „Само вистина“ ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот градоначалник Коце Трајановски, кој само месецов излезе на две прес-конференции, каде го критикуваше сегашниот градоначалник Шилегов, во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во емисијата „Само Вистина“ гостуваше Коце Трајановски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ кој што посочи дека сегашниот градоначалник на Скопје Шилегов има среќа што ...
| | веќе видена | слични

Во ТВ дуелот на Канал 5 Телевизија сегашниот градоначалник на Скопје, Петре Шилегов и поранешниот Коце Трајановски, разговараат за состојбите на Град Скопје. ...
| | веќе видена | слични

Вечерва гостувам на Канал5. Да размениме мислења за нашето Скопје заедно со Петре Шилегов во Само вистина. Следете ме, пишува на Фејсбук поранешниот ...
| | веќе видена | слични

Само на Канал 5, во САМО ВИСТИНА – дуел на сегашниот и претходниот градоначалник на Скопје, Петре Шилегов и Коце Трајановски. – Тие вечерва, во името на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанските членови на Судскиот Совет излегоа со став спротивен на претседателот на Советот, Кире Здравев. Тие се оградуваат од изјавата на Здравев дека ...
сите 364 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“.Министерот за ...
сите 160 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 146 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска негираше дека имал редовни контакти со обвинетиот Бојан Јовановски во случајот „Рекет“. – Службени ...
сите 220 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, рече дека пред да замине за Париз, имале низа средби со СДСМ на кои се договорале околу измените за изборниот ...
сите 22 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 121 | | | веќе видена

Бизнисменот Орце Камчев, кој се јавува како главен сведок во случајот „Рекет“, потврдува дека негов е гласот што се слуша на аудио-снимките кои се појавија во ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Павле Богоевски: Во 2016 најавивме неостварливи цели (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: