Шакира за првпат прозборе за здравствените проблеми

Колумбиската убавица и пејачка Шаркика отворено проговорела за траумата низ која прошла по губењето на гласот. Испробала хипноза, медитација, па дури и света ...
| | веќе видена | слични

Колумбиската пејачка Шакира пред две години поради здравствените проблеми морала да ги откаже распродадените концерти во Келн, Германија. Потоа ги откажала и ...
| | веќе видена | слични

Колумбиската пејачка Шакира пред две години поради здравствени потешкотии мораше да ги откаже концертите во Келн, Германија. Потоа ги откажа и концертите во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Што му зборувала Ана Камчева на нивните средби, за својот, како што рече, „сакан и ценет сопруг“, за својата свекрва, за сестрата на Камчев... Тоа беа дел од ...
сите 735 | | | веќе видена

Тој беше единствениот за кој ЈО бараше притвор, но Судија на претходна постапка на лицето му  определил само мерки на претпазливост, информираат од ОЈО и ...
сите 86 | | | веќе видена

На денешната 123.собраниска седница една од 57-те точки кои се ставени на дневен ред како последна е и Барањето за давање автентично толкување на членот 11 од ...
сите 284 | | | веќе видена

Не е конечен бројот на жртви од ерупцијата на вулканот во Нов Зеланд. Премиерката Џасинда Ардерн, денеска изјави дека големината на трагедијата од вчерашната ...
сите 78 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ со денови молчат на јавно поставени прашања поврзани со кампањата на Гордана Сиљановска за претседателските избори, соопшти ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шакира за првпат прозборе за здравствените проблеми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: