Колку повеќе ги гушкате своите деца, толку тие стануваат попаметни


Останато

Вирусот најверојатно ќе заврши со некоја форма на колективен имунитет, во моментот се собираат повеќе податоци и се работи на вакцина. До тогаш КОВИД-19 ќе ...
сите 732 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку повеќе ги гушкате своите деца, толку тие стануваат попаметни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: