Жешко бело! Актерката Шарлиз Терон донесе драма на црвениот тепих со впечатлив фустан на Живанши

Официјално започна доделувањето на наградите Glamour Women of the Year Awards 2019, а најголемите играчи на моќ во индустријата дојдоа да убиваат – и во модата ...
| | веќе видена | слични

Никол Кидман и нејзиниот сопруг Кит Урбан се познати по јавното покажување на нивната љубов на настаните што ги посетуваат. На доделување на ЦМА наградите во ...
| | веќе видена | слични

Тој секогаш остава впечаток на силна фигура на црвениот тепих. И понеделникот вечерта не беше исклучок за Силвестер Сталоне, кој присуствуваше на посебна ...
| | веќе видена | слични

Останато

На основа на работни групи ќе се разгледаат сите модалитети како да се имплементира препораката на Венецијанската комисија за Законот за употреба на јазиците, ...
сите 323 | | | веќе видена

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 411 | | | веќе видена

Пронајдени се телата на уште шест жртви од ерупцијата на вулканот на Белиот остров во Нов Зеланд. Специјалните единици на војската поминале четири часа на ...
сите 129 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 125 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жешко бело! Актерката Шарлиз Терон донесе драма на црвениот тепих со впечатлив фустан на Живанши

Од:
До кого (е-маил):
Порака: