Какво сексуално образование ни треба во училиштата


Останато

По дебаклот што му се случи со правдата, нов дебакл на Христијан Мицкоски за само една недела. Мнозинството во Собранието е стабилно, Владата има силна ...
сите 274 | | | веќе видена

Претседателката на „Транспаренси интернешенел Македонија“, Слаѓана Тасева, е скептична дека поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање ...
сите 545 | | | веќе видена

Како улицата „Леге“ во Софија стана дом на над 45 илјади странци, од кои најголем број се Македонци со бугарски државјанства? Градоначалникот на реонот ...
сите 167 | | | веќе видена

Да се внимава на наративот и да се избегнуваат провокации. Да се практикуваат европските вредности, а сојузништвото во НАТО и очекуваната блиска соработка во ...
сите 56 | | | веќе видена

Два милиони вакцини за Македонија се видливи само за Заев и Филипче, ама не и за граѓаните. Филипче лаже, Заев лаже, веќе тоа на сите им е јасно. Во другите ...
сите 241 | | | веќе видена

За нови пет лица, кои со разни предмети, меѓу кои и бекатон плочки, маваа по полицијата за време на протестите за „Монструм“ е поднесена кривична пријава. ...
сите 255 | | | веќе видена

Семејство од село Аравати, Ресен, на инстант лоз купен во Кавадарци „изгреба“ стан во Скопје Државна лотарија, со радост ви го претставува семејство Секуловски ...
сите 15 | | | веќе видена

Хирургот Ѓорѓи Јота кој беше прегазен од страна на 16-годишно момче и кој поради тешките повреди на мозокот веднаш беше хоспитализиран на Клиниката за ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Какво сексуално образование ни треба во училиштата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: