Ограбени четворица Пакистанци покрај железничката пруга Велес – Скопје

2 копии

Вчера во 12.30 часот во Полициската станица Тетово, Н.З.(53) од Гостивар пријавил дека пред две години бил измамен од С.С кој ветил дека ќе ја вработи неговата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 811 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 409 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 166 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 151 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ограбени четворица Пакистанци покрај железничката пруга Велес – Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: