СДСМ: Груевски предводеше операција за десоросизација, Мицкоски гази во истата кал


2 копии

ВМРО-ДПМНЕ повторно влегува во конфликт со меѓународните организации, како во времето на пребеганиот Никола Груевски, реагира Социјалдемократскиот сојуз на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

ВМРО-ДПМНЕ повторно влегува во конфликт со меѓународните организации, како во времето на пребеганиот Никола Груевски. Позната е операцијата десоросизација ...
| | веќе видена | слични

Позната е операцијата десоросизација предводена од Груевски, а Мицкоски длабоко гази во истата кал. Ништо не е сменето во ВМРО-ДПМНЕ, тоа е центарот на лажни ...
| | веќе видена | слични

Многу зборови малку информации. Или поточно – воопшто. На адресата на Република пристигнал обемен текст како одговор на прашањата упатени до Владата за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“. Министерот ...
сите 159 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Сончево и потопло време со мала до умерена облачност е прогнозата на УХМР за денеска. Максималната температура од 16 степени треба да биде измерена во ...
сите 207 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Груевски предводеше операција за десоросизација, Мицкоски гази во истата кал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: