НЕДА УКРАДЕН ЗА ПРОПАДНАТИОТ БРАК: “Пробав, видов, не одеше“ (ФОТО)

Пејачката Неда Украден 10 години беше во брак со режисерот Милан Билбија кој почина пред шест години, а со кого има ќерка. Неда сега реши да ја „отвори душата“ ...
| | веќе видена | слични

Рикардо Монтоливо на почетокот на месец јуни на неславен начин стави крај на својата етапа во клубот, а уште тогаш испрати „отровна стрела“ до одговорните луѓе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џенаро Гатузо во ноември 2017 година го превзема Милан, а си замина во мај 2019 откако не успеа да обезбеди место во Лигата на шампионите. Сепак сега ...
| | веќе видена | слични

Останато

Статистиката не ја прави реалноста, статистика ја регистрира реалноста, тоа е нашата обврска и тоа мора да го направиме, порачува директорот на Државниот завод ...
сите 450 | | | веќе видена

По новата блокада за почеток на преговорите на Македонија со ЕУ и последите најави дека сега акцентот е ставен на акцискиот план за спроведување на Договорот ...
сите 315 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 223 | | | веќе видена

-Мора да се изрази благодарност до граѓаните коишто ги почитуваат превентивните мерки. Навистина немаше значаен број на собири за новогодишните празници. Сега ...
сите 128 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 161 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕДА УКРАДЕН ЗА ПРОПАДНАТИОТ БРАК: “Пробав, видов, не одеше“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: