Лаура имала 270 килограми и не можела да дише - денес е згодна девојка по која воздивнува секоја маж


Лаура Перез првпат се појави на телевизија кога имаше 270 киломграми. Поради вишокот килограми во целост зависела од помошта на нејзиниот сопруг. Со себе ...
| | веќе видена | слични

Мајката Иларни Кларк имала проблем кој го решила на необичен начин. Нејзиниот 14-месечен син Хари не можел да спие без да ја допре нејзината коса, а кога ...
| | веќе видена | слични

После породувањето, оваа мајка имала 120 килограми, па наместо сопругот да ја поддржи и да и помогне, тој почнал да ја изневерува со колешката. Не само дека ја ...
| | веќе видена | слични

Дијагнозата за болеста, 47-годишната актерка Селма Блер ја добила пред една година, а во 2011 година започнале да ѝ се појавуваат симптомите откако го добила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Статистиката не ја прави реалноста, статистика ја регистрира реалноста, тоа е нашата обврска и тоа мора да го направиме, порачува директорот на Државниот завод ...
сите 450 | | | веќе видена

По новата блокада за почеток на преговорите на Македонија со ЕУ и последите најави дека сега акцентот е ставен на акцискиот план за спроведување на Договорот ...
сите 315 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 223 | | | веќе видена

-Мора да се изрази благодарност до граѓаните коишто ги почитуваат превентивните мерки. Навистина немаше значаен број на собири за новогодишните празници. Сега ...
сите 128 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лаура имала 270 килограми и не можела да дише - денес е згодна девојка по која воздивнува секоја маж

Од:
До кого (е-маил):
Порака: