На прагот од шестата деценија, а изгледа неверојатно- никој не верува колку години има (ФОТО)


Нова ѕвезда на Инстаграм, чии години никако не может да се поврзат со неговиот физички изглед. Манекенот и фотограф, 52- годишниот Чуандо Тан од Азија изгледа ...
| | веќе видена | слични

Најмладата милијардерка на светот која самостојно го стекнала тој статус, славната Кајли Џенер, вчера го продаде својот дел во компанијата Kylie Cosmetics за ...
| | веќе видена | слични

Старлетата Ана Кораќ во повеќе од провокативно издание се појави на роденденската забава на својата пријателка Сораја Вучелиќ, која се одржа во Виена. Имено, ...
| | веќе видена | слични

Одличната партија на Леброн Џејмс, па потоа оној пад на подот по финтата на Тарнер паднаа во сенка по завршување на дуелот меѓу ЛА Лејкерс и Атланта.На големо ...
| | веќе видена | слични

Секое нејзино појавување е предизвик за медиумите. Јелена Карлеуша е позната по тоа што ја следи модата и секое нејзино издание предизвикува “бум“. Така беше и ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Теа Таировиќ се пофали со провокативно издание но сепак, имаше многубројни негативни коментари за нејзините гради.Теа, која стана позната преку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пописот по стандарди и методологија на Заев е само една политичкопазарџиска операција Намерата на власта да спроведе попис без почитување на европските ...
сите 465 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 204 | | | веќе видена

Сигурно бил свесен дека може да биде уапсен. Оттука, враќањето на Алексеј Навални во Москва беше екстремно храбар чекор. Сепак, тешко дека тоа ќе може да ја ...
сите 96 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од денеска замина во мини дипломатска офанзива кај сестринските партии во регионот и Европа, информираат од ...
сите 110 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На прагот од шестата деценија, а изгледа неверојатно- никој не верува колку години има (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: