Неславен крај на новите продолженија од „Беверли Хилс“


2 копии
2 копии

Римејкот на популарната серија од деведесеттите, “Beverly Hills 90210” потполно ги разочара фановите, пишуваат странските медиуми. Имено, оцената на серијата ...
| | веќе видена | слични

Иако од завршувањето на снимањето на серијата "Пријатели" минаа веќе 15 години, сите и натаму останале во одлични односи, што Џенифер Анистон го потврдила пред ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски денеска во интервју за ТВ Алфа рече дека најпрвин пратеничката група ќе ги депонира своите потписи, но ги ...
сите 313 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 223 | | | веќе видена

Додека Џо Бајден вчера ја положуваше заклетвата за претседател на Соединетите Американски Држави во Вашингтон, сеќавањето на неговиот покоен син Бо Бајден ...
сите 273 | | | веќе видена

Заврши повтореното судење за убиствата кај Смилковско езеро, познати како судски процес Монструм.Судењето еднаш доби завршница со утврдена вина и осудителни ...
сите 117 | | | веќе видена

Њујорк – Тројца војници на Националната гарда загинаа во пад на хеликоптер за време на рутински тренинг во сојузната држава Њујорк, пренесе „Си-ен-ен“. ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неславен крај на новите продолженија од „Беверли Хилс“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: