Милан храбро падна кај Јувентус, Роналдо повторно заменет (Видео)

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 281 | | | веќе видена

Љубица Спасковска, која е член на историската Комисија на Македонија и Бугарија вечерва ги осуди последните изјави на премиерот Зоран Заев дадени во интервјуто ...
сите 100 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 142 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена

Иако Диего Марадона повеќе не е на овој свет, уште прави чуда поради неговата величина. Навивач на Ривер плејт, вечниот ривал на Бока јуниорс, се појави пред ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан храбро падна кај Јувентус, Роналдо повторно заменет (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: