Од Турција најавуваат трансфер бомба, Милан сериозно загризал за Елмас и подготвува 30 милиони евра

Неколку весници од Турција пишуваат за трансфер бомба, директорите на Милан, Звонимир Бобан и Паоло Малдини му удриле мерак на Елиф Елмас, сакаат да го донесат ...
| | веќе видена | слични

Адолфо Гајц може да биде алтернативата за Златан Ибрахимовиќ во Милан, ако поранешниот шведски репрезентативец не пристигне на „Сан Сиро“ во зимскиот преоден ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Милан го има најлошиот преоден рок во историјата на фудбалската игра, според анализата на италијанските медиуми, а се работи за летниот тренсфер пазар пред две ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ сака убаво да наплати за уште една авантура во Калчото, Швеѓанецот бара еден милион евра месечно за да се врати во Серија А.Напаѓачот оваа ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Италија пренесуваат дека Златан Ибрахимовиќ ја одредил платата која ја бара за во јануари да се врати во Италија, Швеѓанецот бара еден милион евра ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“. Министерот ...
сите 159 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Сончево и потопло време со мала до умерена облачност е прогнозата на УХМР за денеска. Максималната температура од 16 степени треба да биде измерена во ...
сите 209 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Турција најавуваат трансфер бомба, Милан сериозно загризал за Елмас и подготвува 30 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: