Облачно и врнежливо со температури до 23 степени


5 копии
3 копии
3 копии
2 копии

Променливо облачно време прогнозираат за денеска метереолозите. Во котлините се очекува магла, а на исток сончеви периоди. Ќе дува слаб југоисточен ветер. ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Охрид, 16 . ноември 2019 (ОХРИДПРЕС) – Времето денес ќе биде умерено до значително облачно краткотрајно со сончеви периоди, по одделни котлини со слаба магла. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кога мојот сопруг беше изведен кај судија на претходна постапка за случајот Империја во Кривичниот суд се сеќавам на недоличното однесување на специјалната ...
сите 608 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 451 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 101 | | | веќе видена

Нов Зеланд но и светот се уште се во шок. Ерупција на вулкан усмрти пет лица, а на осуммина им нема трага. Полицијата соопшти дека покренува со кривична ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Облачно и врнежливо со температури до 23 степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: