Тотенхем заборави да победува во Премиер лигата (Видео)


По едногодишна пауза, Жозе Мурињо би можел да се врати на тренерската работа. Како што пишуваат англиските медиуми, неговата следна дестинација може да биде ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо речиси една година е без тренерски ангажман по неговиот отказ од кормилото на Манчестер Јунајтед. Португалецот се поврзуваше со разно разни ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на судиската комисија во англискиот фудбал, поранешниот арбитар Мајк Рајли, им признал на премиерлигашките клубови дека ВАР технологијата треба да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Англиските медиуми пренесуваат дека Унаи Емери добил ултиматум од управата на Арсенал за да ја зачува својата работа. Шпанецот ќе има време до крајот на ...
| | веќе видена | слични

Унаи Емери барем уште малку ќе остане на клупата на Арсенал. Според англиските медиуми тој добил ултиматум од раководството на тимот да почне да победува, во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 281 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тотенхем заборави да победува во Премиер лигата (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: