Генијална 10-минутна метода која заменува 44-минутно спиење: Се прави било каде и било кога и носи огромен наплив на енергија

2 копии

Оваа метода може да се изведе било каде, а наводно ги има истите ефекти врз организмот како и 44-минутното спиење. Идеална е за луѓето со зафатен распоред ...
| | веќе видена | слични

Постојат многу начини на кои модерната технологија може да се искористи за да се потврди дека некоја личност е таа која што тврди дека е - од етаблирани ...
| | веќе видена | слични

Ајурведската медицина е официјално прифатена од страна на СЗО како природен начин на лекување уште во далечната 1977.година. Ајурведата во Индија и во некои ...
| | веќе видена | слични

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски, денеска оствари средба со Aмбасадорката на ...
сите 114 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 424 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Генијална 10-минутна метода која заменува 44-минутно спиење: Се прави било каде и било кога и носи огромен наплив на енергија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: