Кога ќе ја видат во рингот, луѓето се плашат за сопствениот живот, но на Инстаграм е вистинска убавица

Пејџ Мишел Вандерфорд или позната како Пејџ Ванзант е популарна Инстаграм инфлуенсерка, модел и ММА борец. Има само 25 години, а нејзиниот живот овие денови е ...
| | веќе видена | слични

Српската манекенка Јована Ѓорѓевиќ, која моментно живее во Италија заслужено ја вбројуваат помеѓу една од најубавите девојки кои потекнуваат од регионот.Јована ...
| | веќе видена | слични

Оливера Балашевиќ, жена за која се напишани најубавите љубовни песни, кога ќе видиме како изгледа на 61. година, ни станува јасно и зошто. Оливера отворила ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Јована Ѓорѓевиќ од Нови Сад, во моментов живее во Италија и заслужено ја носи титулата една од најубавите Србинки. View this post on Instagram A ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Јована Џорџевиќ, која е родена во Нови Сад, моментално живее во Италија и заслужено ја носи титулата за една од најубавите Србинки. Јована на ...
| | веќе видена | слични

Во денешното време, преку социјалните мрежи може да дознаеме за активностите на јавните личности како во Македонија, така и во регионот. Водителката Јелена ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка на утринска програма – Јелена Спенџарска ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со нејзината последна објава во која најавува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ќе останат ли уште долго опасните хемикалии во магацинот во ОХИС со се експлозивниот винил хлорид ќе се знае по 21 ноември откако собранието на доверителите ќе ...
сите 250 | | | веќе видена

Додека се чека на датумот за преговори со ЕУ, потребно е сите чинители, како Владата, институциите и самата Унија да работат на подобрување на животот на ...
сите 261 | | | веќе видена

Владиниот советник Дане Талевски го навлече гневот на граѓаните на социјалните мрежи откако на емисијата „Само Вистина“ во која дебатираше со Тимчо Муцунски ги ...
сите 177 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 72 | | | веќе видена

Учениците од четврто, петто и шесто одделние наместо оценки како досега, на полугодие ќе имаат описни оценки. На крајот на годината ќе имаат оценки. Оваа ...
сите 102 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Македонија утре од 20:45 часот ќе го игра натпреварот на „Ернест Хапел“ во Виена против домаќинот Австрија. Шансите за директен пласман на ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога ќе ја видат во рингот, луѓето се плашат за сопствениот живот, но на Инстаграм е вистинска убавица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: