Вардар поразен во Струга, но струмичани не го искористија киксот

2 копии

Болтон Вондерерс е поранешен премиерлигаш, што ја претставуваше Англија и на европската сцена, а денеска играчите на популарните „скитници“ играат во третото ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Силекс остварија значајна победа во 14. прволигашко коло совладувајќи го Шкупи со 1-0 со голот на Жеравица. Со овие три бода Кратовци се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вардар поразен во Струга, но струмичани не го искористија киксот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: