Ерера: Некогаш фудбалот во Јунајтед не беше приоритет


3 копии

Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди (26) одлично игра на позајмица во ПСЖ, па францускиот првак одлучи да го откупи неговиот договор од Интер, пишуваат бројни ...
| | веќе видена | слични

26 годишниот напаѓач на одличен начин се адаптираше во француската престолнина, го „пресели“ Единсон Кавани на клупата за резерви, а веќе ги освои симпатиите ...
| | веќе видена | слични

Мауро Икарди оваа сезона игра како позајмен играч во ПСЖ. Аргентинскиот напаѓач одлично игра во Париз. Тој постигна девет гола на десет натпревари и клубот е ...
| | веќе видена | слични

Се очекува францускиот шампион да го откупи договорот на Мауро Икарди за сума од 65 милиони евра. Потсетување дека напаѓачот од Аргентина во редовите на ПСЖ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска,Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 142 | | | веќе видена

Преку континуирано вложување во здравството, образованието и социјалната грижа и мерки како дуалното образование, ќе се подобрува продуктивноста и ...
сите 179 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи целосно ги демантира лагите и дезинформациите пласирани во одредени медиуми за некаква изградба на кампови за мигранти на ...
сите 275 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 265 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ерера: Некогаш фудбалот во Јунајтед не беше приоритет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: